درباره ما

تیم بسکتبال دانشگاه صنعتی شریف با سابقه بیش از چهل سال فعالیت همواره در زمره برترین تیم های دانشگاه های کشور قرار داشته است. از موفقیت های این تیم در 10 سال گذشته میتوان به قهرمانی در مسابقات منطقه ای سال 93، قهرمانی در مسابقات دانشگاهی سال 87، مقام چهارم در سال 88 و مقام های سوم، دوم و چهارم در المپیاد های دانشجویی سال های 83، 85 و 93 اشاره کرد.

از سال 1389 تيم بسكتبال صنعتی شریف فعالیت خود را در مسابقات باشگاههای تهران به عنوان یک تیم باشگاهی نیز آغاز نمود و پس از کسب نایب قهرمانی در ليگ زیر گروه تهران به لیگ دسته دوم تهران راه یافت و در سال 90، 91، 92 در جمع تیم های شاخص لیگ دسته دوم حضور داشته است.

تیم بسكتبال باشگاهی صنعتی شریف متشکل از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف میباشد و اعضای این تیم مصممند تا به عنوان الگویی برتر، در مسیری هدفمند و مستمر، افق های جدیدی از ورزش دانشگاهی بسكتبال را در جامعه نمایان ساخته و برگ زرینی بر افتخارات دانشگاه صنعتی شریف بیفزایند. طی سال های گذشته حضور تیم بسکتبال صنعتی شریف در مسابقات باشگاهی استان تهران موجب توجه و علاقه بسیاری از دانشجویان، جوانان و خانواده های ایشان به ورزش دانشگاهی بسکتبال شده است. فعالیت این تیم می توان الگویی کاربردی جهت توسعه ورزش بسکتبال در سطح دانشگاه های کشور باشد.

خانه
درباره ما
اعضای تیم
بازی ها
منابع
تماس با ما
حامیان

حامیان